Öncelikle web sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren SELCE Mimarlık İnşaat ŞTİ., sektörde gördüğü eksiklik üzerine satış sonrası hizmetler alanında güvenilirliğini ve kusursuzluğunu tüketicilere daha iyi ve kaliteli hizmet ile en üst düzeye çıkaracak çalışmalarıyla yanınızda yer almaktadır.

Teknolojik ve kültürel değişimleri takip ederek en yeniyi ve moderni sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Proje, yapım ve anahtar teslimine kadar her türlü sorununuzda bizlere kolaylıkla ulaşma imkanına sahipsiniz.

Uzman ekibimiz, titiz çalışma prensibimiz ile gittikçe yükselen bir grafiğe sahip olmamızın da doğal sonucu olarak referans ağımız gittikçe genişlemekte. Uygun fiyatlarla müşteri odaklı çalışmalarımız adımızı bu sektörde duyurmak için öncelikli rotamızı oluşturuyor.

Çözüm ortaklarımız tarafından üretilmiş olan ve yapılan her iş, üretilen tüm mamuller özenle takip edilmektedir. Daima müşterilerini düşünerek hareket etmekte ve müşterilerini en ince ayrıntısına kadar bilgilendirmek gayretinde olunmuştur. Her geçen gün yükselen bir grafik çizen Turuncu Servis geleceğe yatırım yapmaktadır. Sektörle ilgili teknolojik gelişmeler yakından takip edilmektedir.

Saygılarımızla SELCE Mimarlık İnşaat ŞTİ.

Turuncu Servis bir SELCE Mimarlık İnşaat ŞTİ. kuruluşudur.